מותגים מובילים

טורבומד היא חברה קנדית אשר מייצרת מכשיר פרי פתוח של אחד מבעלי החברה, מר פרנסיוס קוט, אשר סובל משיתוק ברגלו התחתונה בעקבות תאונת סקי ב-2001. אירוע זה הניע אותו לפתח את אחד ממוצרי הרמת כף הרגל המוצלחים והפופולריים ביותר. הטורבומד הושק בשנת 2015 והפך מהר מאוד לכלי שקומי ראשון במעלה לאור יתרונותיו של הרמת כף הרגל בטווח תנועה מלא וכן הרכבתו על הנעל ובכך מאפשר נוחות מקסימלית למשתמש.
בוורלי קיוזק, פיזיוטרפיסטית חוקרת מובילה וקובעת דיעה, פיתחה בד טכנולוגי מיוחד, גמיש למחצה הבנוי ממספר שכבות. הבד נבחר לצורך התיפקוד אותו עליו למלא. התראטוגס ״משמש כידיים של מטפל״ ומאפשר למשקם לתמוך, לחקות תנועה ולהוריד תנועה על פי הנדרש בהתאם לדגמי התנועה הפתולוגיים של פגיעות נורולוגיות. הטראטוגס מולבש כחליפה על המטופל ועל ידי מתיחה ממוקדת מייצר תנועה אשר ״מלמדת״ את המערכת הנורולוגית דפוס תנועה נורמלית. בורלי הצליחה להחדיר את התראטוגס בהיקף בינלאומי וקיבלה הכרה על עבודתה במספר אירגונים לשיקום בעלי שם בינלאומי.
חברה המייצרת תומכים אורטופדיים עם מגוון מוצרים רחב ומקיף, החברה פרוסה הייטב ומשווקת את מוצריה בכל רחבי העולם. החברה בעלת פתרונות ייחודיים ומשתמשת במגוון חומרים עצום בכדי להעניק למוצריה את המגוון ההנדסי להתאמה אישית. מגוון מוצרי החברה נועד לשיקום נירולוגי ואורטופדי: סדי ידיים, מרפקים רגליים קרסול וברך ועד לתמיכה מלאה לגוף. התומכים של החברה בעלי תכונות רכות, חצי קשיחות וקשיחות עם אלמנטים דינאמיים.
חברת אוטובוק היא החברה הגדולה בעולם לאורטוטיקה פרוסטטיקה ואחראית למספר רב של חידושים ופיתוחים ב-100 שנות קיומה. לחברה עשרות סניפים ומרכזי פיתוח ברחבי העולם והיא גם שותפה בחברות מיד-טק והי-טק לפיתוחים אשר מוטמעים במוצריה. המוצרים אשר נחשבים למוצרים בחזית התחום הינם ה- C-Brace וה- C-Leg. בנוסף החברה מתפעלת ומנהלת מרכזי הדרכה והטמעה של הטכנולוגיה ודואגת להיות מעורבת היטב בשווקים הבינלאומיים הרלוונטיים בתחומה. לחברת יעד שיתוף פעולה עם החברה.
חברת פילאואר נוסדה 1914 ע"י ג'ורג' פילואור כאשר הוא מכר מוצרים אורתפדיים בבית המרקחת שלו. בנו קארל היה אחד מפורצי הדרך בעולם של המיכשור האורתופדי בשנות ה-40-50 והיום החברה מנוהלת ע"י הנין שלו, מייקל. למרות גודלה – לחברה יש שלוחות בכל רחבי העולם – ועדיין פילואור נשארת בליבה חברה משפחתית. החברה מייצרת חלקים לבניית פרוטזות ואורטוזות, וגם מייצרת מכשירים שלמים. פילאואר ידועה כחברה מובילה ביצור חלקים למכשיר ה-RGO. במשך השנים, פילאואר רכשה מספר רב של חברות קטנות והגדילה את מגוון המוצרים שלה.
חברת קצה ״בוטיק״ למוצרי אורטוטיקה פרוסטטיקה. מתמחה בפיתוח ויצור של קומפוננטים מחומרים מורכבים בדחיסה גבוהה. פיתוחים אלו מאפשרים הטמעה במוצרי אורטופדיה המיועדים לספורט ושימוש תחת עומס. אחד ממוצרי החברה אשר זיכו אותה בהכרה בינלאומית הוא ״עלה ליבה מסיבי פחם וגרפית״. מוצר זה מאפשר החזרת אנרגיה ע״ אגרה תחת עומס ושחרור ביעלות אנרגטית אופטימלית. ״עלה אנרגטי״ זה ניתן להזמנה ע"פ תפקודו של הפציינט ובכך מאפשר התאמה של מוצר ״קצה״ למשתמש בעל תפקוד גבוהה.
חברת משפחתית מ-1983 המתמחה ביצור ופיתוח של תומכים גמישים בהתאמה אישית. החברה פיתחה ״נאופרן״ בעל תכונות המקנות לו התאמה למגוון רחב של מוצרים אשר מותאמים ישרות על הגוף. הבד/ גומי של בנייק הינו רב שכבתי ומאוורר דבר המאפשר הזעה ואיוורור של הגוף ובכך מתאים לשימוש ממושך. כמו כן הינו הייפראלרגני ועמיד לאורך זמן. התומכים משולבים ברצועות וולקו, רוכסנים ותמיכות חצי קשיחות ע"פ הזמנה ובהתאמה. כמו כן קיים ליין מוצרים יחודי של תומכים רב שכבתיים אשר משלבים תמיכה אפוקסית קשיחה טרמואלסטית, תכונה המאפשרת שינוי תמיכת סד עי חימום בהתאמה וע"פ התקדמות המשתמש בהליך שיקומו. לחברה מגוון מוצרים רחב, סדי ידיים מרפקים ברכים ותמיכות גוף מלאות.
webthenet עיצוב ובניית אתרים
דילוג לתוכן